dr n. społ. Irena Domachowska

Od: 130,00

Kategoria:

Nazywam się Irena Domachowska, jestem doktorem psychologii i psychoterapeutką w procesie szkolenia.

Od 8 lat pracuję jako psycholog, najpierw w Amsterdamie, później w Niemczech, a obecnie głównie online. W mojej pracy towarzyszę klientom w podróży wewnątrz siebie, w której poznają swoje potrzeby, uczą się wyrażania swoich opinii i emocji. W terapii łączę techniki psychodynamiczne i poznawczo-behawioralne, dzięki czemu wcześniejsze wspomnienia, utarte przekonania czy życiowe schematy przestają stanowić przeszkodę na drodze rozwoju. Pracuję również z obrazem, metaforą i ciałem, aby dotrzeć do głębszych emocji i wykorzystać je w procesie zdrowienia.

Ukończyłam 5-letnie studia magisterskie z psychologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz  2-letnie studia magisterskie z psychologii społecznej na Vrije Universiteit w Amsterdamie. Jestem również absolwentką rocznego Studium Pracy z Grupą certyfikowanego przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Obecnie podnoszę  swoje kompetencje psychoterapeutyczne w Instytucie Psychoterapii Psychodynamicznej w Dreźnie oraz pracuję jako wykładowca akademicki na Uniwersytecie w Dreźnie, gdzie uzyskałam tytuł doktora. Tematem mojej pracy doktorskiej był wpływ emocji na procesy poznawcze. Pracuję w oparciu o Kodeks Etyczno – Zawodowy Psychologa.

2 opinie dla dr n. społ. Irena Domachowska

  1. Anna (zweryfikowany)

    Serdecznie dziękuję za pomoc i wsparcie w trudnych chwilach mojego życia. Fajnie mieć do pomocy kompetentna, profesjonalna osobę. Dziękuję za szczerość i empatię która w relacji z drugą osobą jest najważniejsza.

  2. Łukasz Kulik

    Witajcie,
    Polecam serdecznie spotkania z panią dr Ireną. Pomaga bardzo, jest wymagająca, empatyczna i bardzo otwarta. Osoba godna zaufania , świetny psycholog. Mieszkam w NL i mamy spotkania online

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry