mgr Ewelina Gleń – email

80,00

Kategorie: ,

Jestem dyplomowanym dietetykiem, absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Katowicach oraz Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.
Ukończyłam również studia podyplomowe z Psychodietetyki w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Mam tytuł specjalisty przyjaznego insulinoopornym z certyfikatem SOIT- School Of Insulinresistance Therapy. Jestem biegłym sądowym z zakresu dietetyki i psychodietetyki.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam między innymi w poradniach dietetycznych, diabetologicznych i Warszawskim Szpitalu dla Dzieci. Ciągle poszerzam swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w konferencjach i szkoleniach.

Specjalizuje się w leczeniu żywieniowym pacjentów z zaburzeniami odżywiania, nadwagą, otyłością, chorobami tarczycy, jelit, insulinoopornościa i cukrzycą.

Prowadzę konsultacje dietetyczne, psychodietetyczne dla osób dorosłych, młodzieży i dzieci, kobiet w ciąży i karmiących. Jadłospisy dostosowuje do stylu życia pacjentów i ich upodobań kulinarnych. Uważam, że kluczem do sukcesu jest zmiana nawyków żywieniowych nie na tydzień, czy miesiąc ale na stałe. Wiem, jak ważna jest współpraca dietetyka z pacjentem, dlatego staram się, aby była ona jak najbardziej efektywna.

Prywatnie lubię spędzać czas z rodziną i moim pupilem sznaucerem. W wolnych chwilach czytać książki szczególnie Nicholasa Sparka i dbać o kondycję fizyczną poprzez spacery i basen 🙂

Artukuły publikacje:
https://naturalnieozdrowiu.pl/kompulsywne-jedzenie-jak-sobie-z-nim-radzic/

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „mgr Ewelina Gleń – email”

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry