mgr Angelika Majkowska e-mail

80,00

Kategoria:

Nazywam się Angelika Majkowska i jestem psychologiem oraz psychoterapeutą w trakcie specjalizacji. Pomagam osobom, które mają trudności w relacjach z innymi, zwłaszcza w relacji z partnerem/partnerką, zmagają się z lękiem, fobiami, depresją, doświadczają obsesyjnych myśli, a także osobom, które chcą pracować nad poczuciem własnej wartości bądź  potrzebują wsparcia w poradzeniu sobie z trudnymi emocjami na rożnych etapach swojego życia.

Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Podczas studiów psychologicznych zrealizowałam ścieżkę specjalizacyjną z psychologii sądowej. Jestem w trakcie Szkoły Psychoterapii Centrum CBT w Warszawie. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w pracy obszarze zarządzania zasobami ludzkimi. Uzyskałam certyfikat Asesora metody Assessment i Development Center oraz certyfikację SHL. Narzędzia rekrutacyjne SHL pozwalają usprawnić procesy rekrutacyjne i proces selekcji. Ponadto posiadam Akredytację Belbina. Koncepcja Belbina jest „Złotym Standardem” w podnoszeniu efektywności zespołów.

Moje dotychczasowe doświadczenie w obrębie zarządzania zasobami ludzkimi oraz praca w nurcie poznawczo-behawioralnym pozwala mi pomóc pacjentom odszukać w nich samych zasoby potrzebne do zmiany nieadaptacyjnych sposobów myślenia, do rozwiązywania aktualnych problemów, a także do prawidłowego odczytywania własnych emocji.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „mgr Angelika Majkowska e-mail”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry