mgr Jolanta Nowak

Od: 140,00

Kategoria:

Nazywam się Jolanta Nowak i jestem terapeutką, która kwalifikacje do prowadzenia terapii uzyskuje w ramach czteroletniej Szkoły Psychoterapii Psychodynamicznej w Karkowskim Centrum
Psychodynamicznym, rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Systematycznie podnoszę swoje kompetencje zawodowe poprzez udział w konferencjach i szkoleniach, dotyczących psychoterapii. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji certyfikowanych psychoterapeutów. Specjalizuje się w psychoterapii młodzieży oraz osób dorosłych, które borykają się z trudnymi doświadczeniami, obniżonym nastrojem, są zagubieni lub potrzebują wsparcia na danym etapie ich życia.

Swoje doświadczenie zdobywałam, pracując w domu dziecka jako wolontariusz, dużo podróżując, poznając nowe kultury, a doświadczenie terapeutyczne uzyskałam pracując w Gabinetach Psychoterapii i Wsparcia Psychologicznego. Praca z drugim człowiekiem była i jest dla mnie priorytetowa, bardzo lubię poznawać nowe osoby oraz ich wewnętrzny świat, który dla każdego jest unikatowy.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „mgr Jolanta Nowak”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry