mgr Krystian Tkaczyk

Od: 70,00

Nazywam się Krystian Tkaczyk i jestem psychologiem, członkiem Europan society for sexual Medicine. Ukończyłem psychologię (specjalność kliniczna) na Uniwersytecie SWPS w Warszawie na wydziale Psychologii. Rozpocząłem także studia podyplomowe z zakresu seksuologii klinicznej pod kierownictwem Prof. Dr hab. N med. Lew-Starowicza. Moją szczególną ścieżką pracy jest psychologia dziecięca oraz wieku rozwojowego. Na co dzień pracuje z dziećmi w obszarze obserwacji i konsultacji oceny emocji i zachowania. Posiadam również certyfikat trenera TUS ( treningu umiejętności społecznej) stopień 1 oraz 2. Doświadczenie zdobywałem w Dziecięcym Szpitalu Klinicznym im. Polikarpa Brudzińskiego w Warszawie, Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia „Szpital Tworkowski” oraz Przedszkolu.

Praca z dziećmi jest dla mnie wielką pasją i pozwala mi w jak najlepszy sposób wykorzystywać swoją widzę i doświadczenie. Drugą ścieżką moich zawodowych doświadczeń jest szeroko rozumiana psychologia prokreacji. Wsparcie kobiet i ich partnerów w przygotowaniu się do dnia narodzin dziecka jak również zadbanie o ich kondycje psychiczną w czasie połogu. Pracuje również z parami zmagającymi się z problemem leczenia niepłodności oraz prowadzę konsultację dla kobiet po poronieniach.  

 Nie ma dla mnie w życiu nic ważniejszego jak „ człowieczeństwo” by starać się wychodzić naprzeciw ludzkim problemom.

Zapraszam na konsultacje psychologiczne dla rodziców od 3 roku życia dziecka (wspieranie rozwoju dziecka, wsparcie wychowawcze).

Jak również, gdy :

– dziecko przejawia wybuchy złości, agresji, jest nadpobudliwe,

– dziecko moczy się w nocy,

– dziecko stało się smutne, przygnębione i zamknięte w sobie,

– rozwój dziecka wyraźnie spowolnił się,

– dziecko przestało mówić lub wykonywać czynności, które wcześniej potrafiło robić,

– dziecko ma problemy w kontaktach z rówieśnikami,

– dziecko stało się smutne, przygnębione i zamknięte w sobie,

– dziecko skarży się na dolegliwości somatyczne, takie jak bóle brzucha, bóle głowy, doznaje wymiotów i omdleń,

– dziecko ma problemy w nauce.

5 opinii dla mgr Krystian Tkaczyk

 1. Weronika

  Z całego serca polecam!
  Współpraca na najwyższym poziomie jak i widoczne efekty. Naprawdę warto korzystać z porad Pana Krystiana. 🙂

 2. Alicja

  Pan Krystian jest doskonałym terapeutą. Bardzo mi pomógł w trudnych chwilach po porodzie. Dzieki jego profesjonalizmowi moge sie cieszyć urokami macierzyństwa. W pełni polecam Pana Krystiana jako profesjonalnego psychologa.
  Dziekuje Panu jeszcze raz. Optymizm i profesjonalizm to Pana narzędzia w pracy z potrzebujacym.
  Zycze powodzenia i bardzo dziekuje.

 3. Sebastian

  Ocena 11/10. To ocena wpelni zasłużona i świadoma. Starałem się dokładnie opisać czym się kierowałem w jej wystawieniu.

  Jeśli zależy Twojej rodzinie na specjalistach w rozwoju Twojego dziecka z najwyższej półki merytorycznej to lepiej nie mogłeś/Aś trafić. Dostaliśmy wraz z żoną profesjonalną pomoc przygotowawcza o porodu oraz bezpośrednio po.

  Jeśli jesteście w podobnej sytuacji i zleży Sam aby po latach powiedzieć sobie “zrobiłem wszystko co najlepsze dla much dzieci” to współpraca z Krystianem jest koniecznością. Każda złotówka zainwestowane w dostęp do Jego wiedzy, umiejętności, podejścia do porodu jest nowa jakością ktorej nie znałem jako tata rzetelnie przygotowujący się do roli ojca.

  Polecam przed spotkaniem “przetestować” jego umiejętność. Przygotujcie mu pytania które pokażą jego wiedzę. Nie poznałem jeszcze tak otwartej, empatycznego psychologa dziecięcego w swoim życiu. Jesteśmy szczęśliwi, bo jego rady żyją w nas już kilka miesięcy i budują bezpieczne warunki do rozwoju Kubusia. Bez pomocy Krystiana byłoby to o wiele trudniejsze.

  Jeśli zastanawiacie się czy warto kupić pakiet spotkań u Krystiana, to pomyślcie ile będzie kosztować w Was w przyszłości brak rzetelnego profesjonalisty w okresie porodu i bezpośrednio po nim.

 4. Adam

  Pan Krystian pomagał naszej rodzinie w sprawach związanych z wychowaniem naszego synka, gdy mieliśmy problemy z wdrazaniem zasad dobrego zachowania w domu.
  Spędziliśmy wspólnie kilka dni i dzięki poradom Pana Krystiana oraz rozmów które przeprowadzał z dzieckiem (nie były to jakieś stresujące lekcje “życia”) tylko po prostu przyjacielska rozmowa jakby kumpli, nasz synek zaczął rozumieć o co nam chodzi,na my zaczęliśmy rozumieć jak do niego dotrzeć i, że nie zawsze działają utarte schematy.
  Super specjalista który wzbudza zaufanie dzieci i nasze.

  Polecamy z całego serca

 5. Monika (zweryfikowany)

  Bardzo polecam Pana Krystiana!

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry