mgr Krystian Tkaczyk

Od: 80,00

Wykształcenie

Absolwent Wydziału Psychologii Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS (specjalizacja psychologia kliniczna i zdrowia) i studiów podyplomowych z seksuologii klinicznej pod kierunkiem prof. dr hab. med. Lwa-Starowicza. 

Członek Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Poznawczej i
Behawioralnej w trakcie zdobywania certyfikacji terapeuty poznawczo-behawioralnego; certyfikowany trener umiejętności społecznych I i II stopnia.

Doświadczenie zawodowe

Doświadczenie zdobywał, pracując w: Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia w Pruszkowie (Szpital Tworkowski); na Oddziale Klinicznym  Wieku Rozwojowego Dziecięcego Szpitala Klinicznego UCK WUM w Warszawie; w Szpitalu Specjalistycznym „Inflancka”. Współpracuje również z niepublicznymi przedszkolami w zakresie opiniowania i diagnozy psychologicznej. 

Specjalizacja

W swojej pracy zajmuje się wsparciem psychologicznym
i seksuologicznym dorosłych, dzieci i młodzieży w zakresie:

 • zaburzeń identyfikacji płciowej i preferencji seksualnych;
 • zaburzeń rozwojowych;
 • problemów związanych ze współżyciem i popędem seksualnym;
 • wspierania kobiet w ciąży oraz par w oczekiwaniu na przyjście dziecka na świat;
 • zaburzeń nerwicowych (lękowych); 
 • depresji. 

7 opinii dla mgr Krystian Tkaczyk

 1. Weronika

  Z całego serca polecam!
  Współpraca na najwyższym poziomie jak i widoczne efekty. Naprawdę warto korzystać z porad Pana Krystiana. 🙂

 2. Alicja

  Pan Krystian jest doskonałym terapeutą. Bardzo mi pomógł w trudnych chwilach po porodzie. Dzieki jego profesjonalizmowi moge sie cieszyć urokami macierzyństwa. W pełni polecam Pana Krystiana jako profesjonalnego psychologa.
  Dziekuje Panu jeszcze raz. Optymizm i profesjonalizm to Pana narzędzia w pracy z potrzebujacym.
  Zycze powodzenia i bardzo dziekuje.

 3. Sebastian

  Ocena 11/10. To ocena wpelni zasłużona i świadoma. Starałem się dokładnie opisać czym się kierowałem w jej wystawieniu.

  Jeśli zależy Twojej rodzinie na specjalistach w rozwoju Twojego dziecka z najwyższej półki merytorycznej to lepiej nie mogłeś/Aś trafić. Dostaliśmy wraz z żoną profesjonalną pomoc przygotowawcza o porodu oraz bezpośrednio po.

  Jeśli jesteście w podobnej sytuacji i zleży Sam aby po latach powiedzieć sobie “zrobiłem wszystko co najlepsze dla much dzieci” to współpraca z Krystianem jest koniecznością. Każda złotówka zainwestowane w dostęp do Jego wiedzy, umiejętności, podejścia do porodu jest nowa jakością ktorej nie znałem jako tata rzetelnie przygotowujący się do roli ojca.

  Polecam przed spotkaniem “przetestować” jego umiejętność. Przygotujcie mu pytania które pokażą jego wiedzę. Nie poznałem jeszcze tak otwartej, empatycznego psychologa dziecięcego w swoim życiu. Jesteśmy szczęśliwi, bo jego rady żyją w nas już kilka miesięcy i budują bezpieczne warunki do rozwoju Kubusia. Bez pomocy Krystiana byłoby to o wiele trudniejsze.

  Jeśli zastanawiacie się czy warto kupić pakiet spotkań u Krystiana, to pomyślcie ile będzie kosztować w Was w przyszłości brak rzetelnego profesjonalisty w okresie porodu i bezpośrednio po nim.

 4. Adam

  Pan Krystian pomagał naszej rodzinie w sprawach związanych z wychowaniem naszego synka, gdy mieliśmy problemy z wdrazaniem zasad dobrego zachowania w domu.
  Spędziliśmy wspólnie kilka dni i dzięki poradom Pana Krystiana oraz rozmów które przeprowadzał z dzieckiem (nie były to jakieś stresujące lekcje “życia”) tylko po prostu przyjacielska rozmowa jakby kumpli, nasz synek zaczął rozumieć o co nam chodzi,na my zaczęliśmy rozumieć jak do niego dotrzeć i, że nie zawsze działają utarte schematy.
  Super specjalista który wzbudza zaufanie dzieci i nasze.

  Polecamy z całego serca

 5. Monika (zweryfikowany)

  Bardzo polecam Pana Krystiana!

 6. Anonim

  Fantastyczny terapeuta. Niesamowity człowiek, potrafi pomóc i wesprzeć. Po prostu profesjonalista Polecam! warto skorzystać z jego pomocy.

 7. Anonim

  Fantastyczny terapeuta. Niesamowity człowiek, potrafi pomóc i wesprzeć. Po prostu profesjonalista Polecam! warto skorzystać z jego pomocy.

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry