mgr Marta Żurawska

Od: 100,00

Kategoria:

Nazywam się Marta Żurawska i jestem psychologiem oraz psychoterapeutką w trakcie specjalizacji. Pomagam osobom, które doświadczają lęku, niepokoju, napięcia, są w kryzysie, mają trudności w relacjach i komunikacji interpersonalnej, doświadczają obsesyjnych myśli i natręctw, zmagają się z depresją, mają niskie poczucie własnej wartości, nie radzą sobie ze stresem, chcą szukać i rozwijać swoje zasoby. Zapraszam kobiety w ciąży oraz świeżo upieczone mamy, które mają trudności w zaadaptowaniu się do nowej roli i przeżywają trudne, sprzeczne ze sobą emocje.

Ukończyłam psychologię (specjalność kliniczna) na Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Jestem w trakcie Szkoły Psychoterapii Centrum CBT w Warszawie. Ponadto jestem certyfikowanym konsultantem DISC D3 i mam uprawnienia do prowadzenia diagnozy w kierunku zasobów, mocnych stron pracowników a także kadry menadżerskiej. Doświadczenie zdobywałam m.in. w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, w prywatnej przychodni psychiatryczno – psychologicznej, w poradni psychoterapeutycznej online, w Fundacji Centrum Praw Kobiet oraz na Oddziale Diagnozy i Rehabilitacji Neuropsychologicznej w Konstancinie-Jeziornie. Pracuję zgodnie z kodeksem etycznym oraz pod superwizją.

Prowadzę psychoterapię w nurcie poznawczo-behawioralnym. Badania wskazują na jej skuteczność w leczeniu wielu zaburzeń psychicznych. Cenię sobie, że to pacjent jest ekspertem swojego problemu, co nadaje relacji terapeutycznej charakter partnerstwa. W tym nurcie terapeutycznym pracujemy nad zmianą dysfunkcjonalnego sposobu myślenia i szukamy alternatywnego, który będzie bardziej funkcjonalny i akceptowalny dla pacjenta.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „mgr Marta Żurawska”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry